6,6 miliona euro wygranej na kultowym slocie Sweet Bonanza

6,6 miliona euro wygranej na kultowym slocie Sweet Bonanza

Zainwestował trzy euro, uruchomił bębny i wygrał ponad sześć i pół miliona!

Tak właśnie można scharakteryzować drogę do niespodziewanego bogactwa, jaką niedawno obrał anonimowy gracz w Sweet Bonanza, legendarnym automacie znanym z progresywnych jackpotów.

W tym przypadku wygrana wyniosła dokładnie 6 689 308 euro – suma imponująca, ale jednocześnie kilkukrotnie mniejsza od rekordowej wygranej w grze.

Jackpot goni jackpot

Pragmatic Play znajduje się na czele branży gier, regularnie wprowadzając na rynek nowe, porywające produkcje. Sweet Bonanza to kolejny hit, zachwycający bogactwem barw, które pobudzają apetyt na obfite nagrody czekające na graczy. Zespół designerski wykonał fantastyczną robotę, nadając grze niepowtarzalny charakter.

W Sweet Bonanza symbole owoców łączą się na tle magicznego nieba, co sprawia, że trudno oderwać wzrok od tego cukierkowego świata przypominającego kreacje Willy’ego Wonki. Dodatkowo, dynamicznie przesuwające się chmury w tle wzmacniają immersję. Gracze mogą oczekiwać na soczyste owoce takie jak śliwki, melony, jabłka i banany, które zdobią koszyk, a słodkie symbole o wyższej wartości reprezentowane są przez cukierki w trzech barwach.

Zdobycie 12 serduszkowych cukierków w jednym spinie gwarantuje najbardziej lukratywne smakołyki, które mogą pomnożyć stawkę nawet 40-krotnie. Urzekająca oprawa graficzna gry w połączeniu z odpowiednio dobranymi efektami dźwiękowymi sprawiają, że Sweet Bonanza jest przepisem na wyjątkowo rozrywkowe i emocjonujące przeżycie.

Co 14 sekund

Na swojej stronie PragmaticPlay chwali się, że jackpoty wypłaca najczęściej w całej branży, a wygrane w grach tej firmy padają średnio co 14 sekund.

Jak jednak zaznacza Julian Jarvis, dyrektor ds. produktu w PragmaticPlay, to właśnie Sweet Bonanza przyniósł dotychczas najwięcej jackpotów.

„Przez te wszystkie lata żaden inny slot na świecie nie dał tak dużej wygranej tak wielu graczom. Serdecznie gratulujemy najnowszemu zwycięzcy”, mówi Julian.

Inne sloty ze świata kasyn:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *