Prawie 3 miliony euro wygranej z zakładu za 2 euro

Prawie 3 miliony euro wygranej z zakładu za 2 euro

Postawienie dwóch euro na automacie w kasynie online i wygranie trzech milionów euro to z pozoru niemożliwe, ale dla jednego szczęśliwca, który niedawno zdobył dokładnie 2 976 908,13 €, stawiając taką właśnie kwotę w grze Book of Ra od firmy Novomatic, stało się to rzeczywistością.

Jedenaście szczęśliwców

Ten konkretny automat, Book of Ra, stał się źródłem imponujących wygranych w kasynie.

Jest to już jedenasty gracz, który w ciągu niespełna roku stał się milionerem, dzięki tzw. Mega Jackpotowi.

A to jeszcze nie koniec, gdyż zaledwie cztery godziny wcześniej inny gracz zgarnął główną wygraną, zaczynając od kwoty 25 000 €.

Tajemnice starożytnego Egiptu

Jeżeli uważasz, że archeologia nie może być ciekawym i interesującym hobby, to popularny automat Book of Ra od Novomatic na pewno Cię zaskoczy. Wystarczy rozpocząć grę w Book of Ra, aby przekonać się osobiście. Ta gra wciąga dzięki atrakcyjnemu projektowi opracowanemu przez twórców automatu, zdolnemu zachwycić nawet najbardziej doświadczonych entuzjastów hazardu.

Przygoda w poszukiwaniu starożytnych skarbów Podróż w poszukiwaniu starożytnego skarbu kończy się niesamowitym zwycięstwem, dzięki czemu gra jest pełna akcji i historii.

To właśnie duża zmienność zawarta w nazwie tego automatu przyniosła szczęście anonimowemu graczowi, który z radością kręcił bębnami w tej grze.

W odpowiedzi dyrektor generalny firmy stwierdził, że sukces gier z jackpotem przekroczył oczekiwania twórców.

„Nie przypuszczaliśmy, że w tak krótkim czasie uda nam się uczynić aż jedenaściu graczy milionerami” – powiedział. „Gratulujemy zwycięzcy i czekamy na dwunastego milionera!”

Inne sloty ze świata kasyn:

GoldFish

Sweet Bonanza

Plinko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *