SOFTSWISS otwiera biuro w Poznaniu

SOFTSWISS otwiera biuro w Poznaniu

SOFTSWISS, renomowany producent oprogramowania do kasyn i zakładów bukmacherskich, właśnie otworzył swoją siedzibę w Poznaniu.

Ta decyzja jest wynikiem bardzo udanego roku 2023 dla firmy, w którym polski zespół SOFTSWISS rozrosł się do ponad 450 pracowników.

Przedsiębiorca Roku

SOFTSWISS to znaczący gracz na światowej scenie iGamingu, oferujący swoje usługi wielu kasyn online

Firma specjalizuje się w tworzeniu systemów płatniczych i licencyjnych oraz dzieli się swoją wiedzą na temat hazardu poprzez przystępne raporty, które cytujemy na naszej stronie od czasu do czasu.

Obecnie SOFTSWISS zatrudnia ponad 1700 pracowników na całym świecie – w tym na Malcie, w Gruzji oraz na Białorusi, gdzie miała swój początek.

Pochodzący z Mińska Białorusin Ivan Montik, założyciel firmy, został uhonorowany tytułem Przedsiębiorcy Roku w branży technologicznej podczas grudniowej gali Malta’s Best Entrepreneur of the Year Awards 2023.

Z korzyścią dla wszystkich

Jak czytamy w oświadczeniu opublikowanym na stronie SOFTSWISS, dla Montika otwarcie nowego, przestronnego biura w Poznaniu stanowi istotne wydarzenie w historii firmy.

„Polskie przepisy mają pozytywny wpływ na rozwój międzynarodowych firm informatycznych,” powiedział Montik.

„Nasi pracownicy mają w Polsce komfortowe warunki pracy oraz wysoki standard życia. Dzięki temu mogą skupić się na profesjonalnym wykonywaniu swoich obowiązków, co korzystnie wpływa nie tylko na naszych klientów, ale również na lokalny rynek,” dodał Montik.

A skoro już o rynkach mowa, warto wspomnieć, że nowe biuro SOFTSWISS w Poznaniu znajduje się na Nowym Rynku, w nowoczesnym kompleksie biurowo-mieszkaniowym w centrum miasta.

W 2022 roku firma zdobyła nagrodę w kategorii „Miejsce Pracy Roku” podczas prestiżowych nagród SiGMA Europe Awards – więc jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w okolicy, być może warto ich odwiedzić?

Inne wieści z branży gier:

6,6 miliona euro wygranej na kultowym slocie Sweet Bonanza

Book Of Ra

GoldFish

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *